کنجکاوی برای شرکت های کوچک برای به حداکثر رساندن بودجه های بازاریابی و Roi مهم است

  • Post author:
  • Post category:Marketing

دنیای دیجیتال در حال ظهور است و همه در حال تلاش برای جزئیات بیشتر در مورد صحنه های جدید ، استراتژی های جدید و سیستم عامل های جدید هستند. نه لزوما بازاریاب بلکه بعلاوه مشتری نیز به عنوان توسعه دهنده. ایکس باکس در مورد بازاریابی دیجیتال ، آژانس های رسانه های اجتماعی و دیگران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. هر شرکتی بازاریابی آنلاین خود را به یک آژانس دیجیتال سپرده است. این نوع بازاریابی هنوز در حال رشد است و همه باید بتوانند همه چیز جدید را کشف و استفاده کنند. در این “دنیای جدید” در حال تکامل فن آوری و تکنیک ها ، Google شبکه اجتماعی + Google خود را راه اندازی کرده است.

نام تجاری شما در هر تعاملی در خارج از جهان با قاطعیت است و کارگران با استفاده از کمی آژانس بازاریابی دیجیتال در تعامل هستند. از طریق تلفن ، در تماس های فروش ، در مجالس شبانه روزی و شبکه ، یا حتی تنظیمات غیررسمی ، باید کارکنان خود را آموزش دهید تا شرکت شما را از یک طریق سازگار با داشتن نام تجاری خود نشان دهند. با انجام این کار می توانید سفیرانی با نام تجاری آراسته را در این زمینه داشته باشید.

طبق مانیفست Cluetrain ، بازارها مکالمه هستند و همچنین اینترنت احتمالاً بزرگترین و پراکنده ترین  آژانس دیجیتال مارکتینگ مکالمات تهیه شده است. این یک عرصه پخش ، یک ویترین فروشگاه ، یک ناشر ، یک گروه پشتیبانی ، یک شبکه اجتماعی و چیز دیگری است که هنوز یاد نگرفته ایم. این در مورد ناپدید شدن مرزهای فیزیکی به نفع شبکه های مشترک است – افرادی که دور هم جمع می شوند تا صحبت کنند و در واقع بسیار غیر منفعل است.

صحبت از چه عملکردی است؟ بازگشت سرمایه گذاری. مشاهده بازاریابی رفتن و فعالیتهای آنلاین به عنوان سرمایه گذاری برای دیدن روشهای کسب درآمد مدیر Instagram از مردم امروز است. هرچه عناصر منفرد عملکرد خود را بهتر انجام دهند ، بازده مالی شما بیشتر است.

آژانس های دیجیتال حرفه ای برنامه نویسان ، توسعه دهندگان ، طراحان و محققانی اختصاص داده اند که روزانه از اینترنت استفاده می کنند. بنابراین شما هرگز مجبور به طی مراحل طولانی و عزیز استخدام کارمندان جدید نخواهید شد و می توانید از مهارت ها استفاده کرده و با افراد آماده به زمین ضربه بزنید.

یک آژانس سئو خوب همچنین می تواند برای افزودن به مارک وب سایت شما در سراسر وب جهانی درمان کند. هنگام تصمیم گیری درباره احتمال معتبر بودن ، موتورهای جستجوگر مختلف نحوه تعامل وب سایت ها و همچنین آنها را بررسی می کنند. چه تعداد از افراد در حال پیوند به آن هستند ، چه تعداد از افراد محتوای آن را در فیس بوک ، توییتر و. به هر تعداد تولید تبلیغات تبلیغاتی روشهایی وجود دارد که یک آژانس جستجوگرها می تواند نام تجاری شما را بسازد ، با این وجود هوشمندانه ترین و ماندگارترین ها شامل ایجاد محتوایی است که علاوه بر این دیگران می توانند تعامل داشته باشند.

بودجه خود را بدانید: قبل از صحبت در مورد آژانس ، قطعاً باید بدانید که چقدر برای پروژه هزینه خواهید کرد. این کار باعث می شود که شما بیش از حد هزینه نکنید و همچنین به آژانس کمک می کند تا در راس راه حل هایی باشد که از پس هزینه های شما برآیید.

هر یک از ما در هفته کامل 168 ساعت وقت داریم. اینکه چگونه زندگی خود را با اولویت بندی زندگی خود سپری می کنیم ، چیزهای زیادی در مورد چگونگی موفقیت در تهیه شخصی و خصوصی بیان می کند. موارد زیادی وجود دارد که برای زمان ما رقابت می کنند: امور مالی ، برنامه های آینده ، خانواده ، تفریح ​​، دوستان ، اهداف فعلی ، پروژه های فشرده و فشار به مردم. من یک بار کسی را شنیدم که گفت ، برای وقت خود غلبه نکنید شخص دیگری یا وصیت نامه شما.